تبلیغات
اخبارآنلاین سیویلتکت - طلسم طرح مسکن مهر آبعلی شکست

طلسم طرح مسکن مهر آبعلی شکست

 

نوشته شده توسط:اخبارگوی سیویتکت

رئیس هیئت مدیره تعاونی مسکن مهر شهر آبعلی از شکست طلسم طرح مسکن مهر این شهر به دنبال برگزاری نشست چند روز گذشته کارگروه مسکن استانداری تهران خبر داد.

داوود اسماعیلی اظهار داشت: خوشبختانه طرح مسکن مهر آبعلی با مساعدت شخص استاندار تهران و بر اساس وعده‏های آخرین سفر وی به این شهر موانع موجود را پشت سر گذاشت و در آینده‏ای نزدیک مراحل اجرایی خود را آغاز خواهد کرد. 
وی این خبر را عیدی ایام شعبانیه مسئولان استان تهران به متقاضیان این طرح دانست و افزود: رفع موانع طرح مسکن مهر آبعلی خبری خوش برای 700 عضو متقاضی آن محسوب می‏شود که در گذشته مبالغی بر اساس قوانین موجود از آنها اخذ شده بود. 
اسماعیلی با اشاره به دلایل تاخیر در این طرح عنوان کرد: طرح مسکن مهر آبعلی با وجود دیگر پروژه‏های مشابه در سراسر کشور که در حال اتمام و یا تحویل هستند به دلایلی همچون مانع تراشی‏های معارضان و تعلل ادارات ذی‏ربط در تحویل زمین به تازگی کار خود را آغاز خواهد کرد. 
رئیس هیئت مدیره تعاونی مسکن مهر آبعلی در زمینه احداث این پروژه خانه‏سازی خاطرنشان کرد: اراضی طرح مسکن مهر آبعلی در ادوار گذشته و به دلیل ایرادات فنی مورد نظر کارشناسان امور زمین‏شناسی فاقد استانداردهای لازم تشخیص داده شده بود. 
اسماعیلی تصریح کرد: از این رو با چند بار تغییر مکان، بالاخره طرح مسکن مهر آبعلی در اراضی هزاردشت و با تایید کارشناسان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مسکن و شهرسازی احداث خواهد شد.