تبلیغات
اخبارآنلاین سیویلتکت - مسکن مهر اصفهان افتتاح می‌‌‌‌‌‌‌‌شود

مسکن مهر اصفهان افتتاح می‌‌‌‌‌‌‌‌شود

 

نوشته شده توسط:اخبارگوی سیویتکت

رئیس سازمان مسکن و شهرسازی استان اصفهان گفت: بیش از 11 هزار واحد مسکونی به زودی در استان اصفهان در قالب مسکن مهر و خودمالکان به بهره‌برداری می‌رسد.

محمود محمودزاده با اشاره به تعهد استان مبنی بر بهره‌برداری از 7 هزار واحد در شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت تا پایان تیرماه اظهار داشت: در قالب مسکن مهر 99 ساله و خودمالکان 8 هزار و 147 واحد قابل بهره‌برداری است. وی افزود: 2 هزار و 343 واحد در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت و 804 واحد نیز در قالب خودمالک در شهر جدید بهارستان آماده افتتاح است که در مجموع 11 هزار و 294 واحد به بهره‌برداری خواهد رسید. 
رئیس سازمان مسکن و شهرسازی استان اصفهان در این راستا ادامه داد: از 11 هزار و 294 واحد مسکونی بیش از یک‌هزار واحد در شهر کاشان به صورت نمادین افتتاح می‌شود. وی تعداد کل واحدهای ساخته شده توسط دولت تا قبل از اجرای طرح مسکن مهر در استان را 14 هزار و 500 واحد عنوان کرد و گفت: پس از اجرای این طرح عظیم ملی در اردیبهشت ‌ماه سال جاری با حضور معاون اول رئیس جمهور 22 هزار واحد به بهره‌برداری رسید و برای دومین بار 11 هزار و 294 واحد دیگر نیز به بهره‌برداری می‌رسد. 
محمودزاده با بیان اینکه در مجموع تعداد کل واحدهای بهره‌برداری شده در استان اصفهان به 33 هزار و 294 واحد خواهد رسید، اضافه کرد: حدود هشت درصد مسکن مهر کل کشور در استان اصفهان در حال اجراست. وی تصریح کرد: از مجموع یک‌میلیون و 800 هزار واحد مسکن مهر در دست اجرا در کشور بیش از 140 هزار واحد در استان اصفهان در دست ساخت است. 
رئیس سازمان مسکن و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه بهره‌برداری از پروژه‌های مسکن مهر در نتیجه تلاش تعاونی‌ها، انبوه‌سازان، مشارکت مردم، مسئولان استان و دستگاه‌های اجرائی شده است، افزود: توجه جدی دولت برای تأمین مسکن مردم با اجرای طرح مسکن مهر همچنان ادامه دارد. وی بیان داشت: دولت در مسکن مهر علاوه بر اعطای زمین رایگان و تسهیلات قرض‌الحسنه، تأمین خدمات زیربنایی و ساخت فضاهای روبنایی را نیز مورد توجه قرار داده است و در پروژه‌های در دست افتتاح مشکلی انشعابات آب، برق و گاز وجود ندارد.