تبلیغات
اخبارآنلاین سیویلتکت - کمبود آسانسور در فرودگاه امام (ره)

کمبود آسانسور در فرودگاه امام (ره)

 

نوشته شده توسط:اخبارگوی سیویتکت

عضو هیئت مدیره شرکت فرودگاه‌های کشور گفت: معضل کمبود آسانسور در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) تا پایان سال جاری برطرف می‌شود.

رضا قدیمی در نخستین جلسه بازنگری سامانه مدیریت یکپارچه فرودگاه امام (ره) گفت: نصب و تعبیه آسانسور در سازه‌هایی که عملیات ساخت آن به پایان رسیده، دشوار است. 
عضو هیئت مدیره شرکت فرودگاه‌های کشور افزود: ما افزایش تعداد آسانسورهای ترمینال فرودگاه با هدف ارتقای سطح امکانات و تسهیلات مناسب به مسافران در اولویت است و با انجام مراحل مطالعاتی و فراهم کردن زیرساخت‌های لازم، تا پایان سال 10 دستگاه آسانسور در ترمینال فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) راه‌اندازی می‌شود. 
وی همچنین با تأکید بر اینکه نخستین گواهینامه فرودگاهی کشور سال گذشته توسط سازمان هواپیمایی کشوری به فرودگاه بین‌المللی امام (ره) اختصاص یافت‌، عنوان کرد: با اشراف کامل بر نیازمندی‌های فرودگاه امام (ره) ضمن شناسایی و بر اساس اولویت نسبت حل آنها اقدام کردیم. قدیمی خاطرنشان کرد: با نظارت بر نحوه پیشرفت طرح‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن بسیاری از موانع و مشکلات برطرف شد که در پی آن نخستین گواهینامه فرودگاهی کشور به این فرودگاه اعطا شد. 
مدیرکل فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) همچنین مقوله استریپ‌ها و پاکسازی 150 متر از امتداد کنار طول باند و توسعه فضای ترمینال را از دیگر مشکلات شناسایی شده این فرودگاه نام برد که تمدید زمان گواهینامه فرودگاهی مستلزم حل این مشکل است. قدیمی با اشاره به اهمیت حضور معاونان و روسای ادارات فرودگاه در جلسات بازنگری سامانه مدیریت یکپارچه و عملکرد و همکاری مطلوب آنها، در ارتباط با تمدید گواهینامه فرودگاهی فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) اظهار امیدواری کرد. 
عضو هیئت مدیره فرودگاه‌های کشور در پایان بیان کرد: بخش عمده‌ای از موانع موجود در استریپ‌ها با همکاری مطلوب اداره ایمنی زمینی و معاونت‌های عمرانی، هوانوردی و خدمات فرودگاهی جمع‌آوری شده و توسعه فضای ترمینال نیز تا پایان امسال تحقق می‌‌یابد.